Genel Müdür Mesajı

Gelecekteki yaşamınıza bugünden karar verin!

Sevdiklerimizle paylaşacağımız mutlu ve güvenli bir gelecek hepimizin hayalidir. Amacımız ise hayalini kurduğumuz bu geleceği bugünden güvenle inşa etmektir. Rahat ve mutlu bir gelecek için de mutlu bir emekliliğe ihtiyacımız vardır kuşkusuz…

Şeffaflığı ve güvenirliliği sayesinde kısa sürede katılımcılar ve ülkemiz için önemli bir tasarruf aracı haline gelen Bireysel Emeklilik Sistemi, bizi bu amacımıza ulaştıracak önemli bir adımdır. Müşterisini bir bakıma zorunlu tasarruf yapmaya teşvik eden Bireysel Emeklilikle yaptığınız birikimler, isterseniz toplu para olarak isterseniz ikinci bir emekli maaşı olarak size geri dönüyor. Kısacası, yarını bugünden belirleyerek gelecekteki yaşamınızı garanti altına almanızı sağlıyor.

Bireysel Emeklilik sektörünün yenilikçi ve öncü şirketi Vakıf Emeklilik olarak, bugüne kadar müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde kaliteli hizmet sunmak en büyük hedefimiz oldu. Geniş hizmet ağımız ile katılımcılarımıza sunduğumuz değerleri artırıyor, hep daha iyisi için çalışıyoruz. Bunda sahip olduğumuz insan kaynağının çok önemli bir rol oynadığını düşünüyoruz.

Bu sayede sektördeki en nitelikli, yenilikçi, kişiselleştirilmiş hizmetleri güncel ve doğru olarak aktarıyoruz. En yüksek seviyede müşteri tatminini yakalayabilmek için de yüksek teknoloji kullanımını ve operasyonel verimliliği son derece önemsiyoruz.

Vakıf Emeklilik olarak, dağıtım kanallarımıza, insan kaynağımıza ve teknolojik altyapımıza yatırım yaparak büyüyoruz. Geride bıraktığımız 25 yılda, dijitalleşmeden, farklı ürünlerden, CRM süreçlerinden, operasyonel süreçlerimize her alanda mevcut durumumuzu daha da iyileştirerek inovatif çözümlerle birçok alanda en iyi olmayı başardık. 25 yıldır aynı yolda aynı inançla müşterimizin gelecek hayalleri için çalışıyoruz.

Özellikle mobil ve dijital dünyanın gerektirdiklerine uygun biçimde; bugünden geleceğin sigortacılığını şekillendirecek uygulamaları devreye sokuyoruz. Sektörümüzde ilk Mobil şubeyi hizmete sunarken, web sitemizi ve e-şubemizi yeniledik. Sosyal medyadaki varlığımızı da güçlendirdik. Dijitalleşmeyi yalnızca müşteriye dokunduğumuz noktalarda değil, operasyonel hayat döngümüzün her alanında kullanmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda, bulut teknolojisi, mobil hayatın sigortacılığa yansımaları ve uygulanması konusunda çalışmalarımız devam ediyor.

En çok gelecek vaat eden ülkenin, en çok gelecek vaat eden sektöründeyiz. Sistemdeki yeni düzenlemeler sayesinde Türkiye’de BES algısının daha da güçleneceğini düşünüyoruz. Vakıf Emeklilik olarak her vatandaşımızı geleceği için tasarruf yapmaya ve gelecek hayallerini biriktirmeye davet ediyoruz.

Saygılarımla,

Özgür OBALI

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü