Yaşam Kulüpleri

Yaşam Kulüpleri Nedir?

Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de bireysel emeklilik sözleşmesi bulunanlar ayrıcalıklı Yaşam Kulüpleri dünyasında kapsamlı sağlık hizmetlerinden danışmanlığa, eğitimden spora birçok alanda hayatlarına yenilik katarken konut, araç, tatil, ulaşım gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek hizmetlerde de avantaj sahibi oluyor ve Yaşam Kulüpleri dünyasının ücretsiz ya da indirimli fırsatlarından yararlanıyor.

Emeklilik için uzun vadeli planlar yaparken yaşam standardını yükseltip şimdiden rahat geleceğin keyfini yaşıyor. Yaşam Kulüpleri ile ilgili daha detaylı bilgi için www.simdidenrahatgelecek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yaşam Kulüpleri’nde Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirim?

Dış Sağlığı
Sağlıklı Beslenme
Psikolojik Destek
İndirimli Checkup
Medikal 2. Görüş
VIP Hizmetler
Alışveriş İndirimi
Hobi Kulüpleri
Yaşam Destek
Konut ve Araç Asistans
Medikal Asistans
Medikal Asistans Plus
Kişisel Çözüm Danışmanı

Kulüpler ve Sağladığı Avantajlar?

Yaşam Kulübü Hizmetleri

Diş Sağlığı

Türkiye çapında birçok ilde anlaşmalı kurumlarda diş taşı temizliği, diş hekimi muayenesi ve diş röntgen filmi hizmetinde ilk seans ücretsiz! Üstelik anlaşmalı klinik ve hekimlerde tüm dental hizmetlerden indirimli fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı Beslenme

Türkiye çapında birçok ilde bulunan anlaşmalı beslenme ve diyet uzmanlarına beslenme sağlığınızla ilgili her konuda danışabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ilk seans ve diğer seanslarda %30’a varan indirim fırsatıyla!

Psikolojik Destek

Kişisel, sosyal, eğitimsel ve mesleki alanda psikolojik desteğe ihtiyacınız olduğunda kişilik haklarına saygılı, güvenilir danışmanlardan ücretsiz ilk seans avantajı ve sonraki seanslarda %30’a varan indirim fırsatı ile hizmet alabilirsiniz.

İndirimli Check-Up

Düzenli sağlık taramalarıyla, olası hastalıklardan korunabilir, büyük sorunlar haline gelmeden küçük rahatsızlıklarınıza çözüm bulabilir ve erken tanı ve tedaviyle ciddi sorunlar yaratabilecek hastalıkların önüne geçebilirsiniz. Türkiye genelinde birçok ilde anlaşmalı kurumda mini ve ultra check-up paketlerinden birini seçebilir ve indirimli check-up imkânına sahip olabilirsiniz.

İndirimli Sağlık Check-Up Mini 89 TL!

Doktor Muayene Doktor muayene & check-up sonuçlarının değerlendirilmesi
Akciğer Grafisi Tek Yönlü Akciğer hastalıklarının ön tarama testidir.
EKG Kalp Elektrosu Kalbin elektriksel uyarı grafisi. Koroner Arter Hastalıkları ile Ritim Bozukluklarını izlemede en basit ama değerli tetkik türüdür.
Tam Kan Sayımı ( 18 Parametre ) Lökosit- Enfeksiyöz hastalıkların ve immun sistem reaksiyonlarının takibinde önemlidir. Eritrosit, Hemoglobin, Hematokrit-Anemi (kansızlık) tesbitinde anlamlıdır. Lenfosit, Nootrofil, Monosit,Eozinofil, Bazofil- Kan hücrelerinin özelliklerinin değerlendirilmesi ve bazı kan hastalıklarında değerlidir.
İdrar Tahlili Böbrek, mesane ve idrar yolları hastalıklarının araştırılması testi.
Sedimantasyon Enfeksiyöz, romatizmal ve bazı malign hastalıklarına yönelik yapılan testtir.
Kan Şekeri Seker hastalığı tanı ve tedavisinde kullanılır.
Total Kolesterol Lipid profili hakkında bilgi verir.

İndirimli Sağlık Check-Up Ultra 229 TL!

Doktor Muayene Doktor muayene & check-up sonuçlarının değerlendirilmesi
Tüm Abdomen USG Akciğer hastalıklarının ön tarama testidir.
EKG Kalp Elektrosu Kalbin elektriksel uyarı grafisi. Koroner Arter Hastalıkları ile Ritim Bozukluklarını izlemede en basit ama değerli tetkik türüdür.
Tam Kan Sayımı ( 18 Parametre ) Lökosit- Enfeksiyöz hastalıkların ve immun sistem reaksiyonlarının takibinde önemlidir. Eritrosit, Hemoglobin, Hematokrit-Anemi (kansızlık) tesbitinde anlamlıdır. Lenfosit, Nootrofil, Monosit,Eozinofil, Bazofil- Kan hücrelerinin özelliklerinin değerlendirilmesi ve bazı kan hastalıklarında değerlidir.
SGOT ve SGPT Karaciğer enzim testi
Trigliserit Koroner kalp hastalıklarının risk derecelendirilmesinde, tedavi planı ve izlenmesinde yararlıdır.
Total Ve HDL Kolesterol Lipid profili hakkında bilgi verir, Koroner kalp hastalıklarının risk derecelendirilmesinde kullanılır.
Tam İdrar Tahlili Böbrek, mesane ve idrar yolları hastalıklarının araştırılması testi.
Sedimantasyon Enfeksiyöz, romatizmal ve bazı malign hastalıklarına yönelik yapılan testtir.
AKS Seker hastalığı tanı ve tedavisinde kullanılır.
BUN Kandaki üre düzeyi. Böbrek fonkiyon testi.
Kreatinin Kandaki kreatenin düzeyi
Total Kolesterol Lipid profili hakkında bilgi verir.

Medikal 2. Görüş

Üst düzeyde uzmanlık gerektiren tıbbi patolojiler (kanser, kalp, solunum yolu hastalıkları, nörolojik sorunlar, vb.) için Türkiye’nin ve aralarında John’s Hopkins, Mayo Clinic, Stanford University gibi Amerika’nın en iyi 24 merkezinin bulunduğu sağlık kuruluşlarından ikinci görüş alma imkânına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu merkezlerde tedavi için de indirim avantajı sizi bekliyor. Anlaşmalı kurumlardan alınacak tüm tedavi hizmetlerinin organizasyonu Yaşam Kulüpleri kapsamında yapılmaktadır.

Medikal ikinci görüş hizmeti; teşhis ve tedavinin doğrulanması, doktor ve hastaya hastalığın yeni teşhis ve tedavilerine yönelik bilgi aktarılması, gereksiz tetkik, tedavi ve ameliyatların engellenmesi ve kullanılacak tıbbi yöntem ve malzemelerin fiyatlarını sorgulama imkânı sağlar. Medikal ikinci görüş alınabilmesi için gerekli tüm bilgi/dokümanın hazır olması halinde maksimum 4-6 hafta içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

VIP Hizmetler

Türkiye ve yurtdışında birçok anlaşmalı restoran, otel, SPA ve güzellik merkezigibi mekânlarda %40’a varan indirimli fiyatlar ve sürpriz fırsatlardan faydalanma imkânına sahip olabilirsiniz.

 • Yeme & İçme Rezervasyon Hizmetleri: Türkiye'de anlaşmalı restoranlarda
 • Konaklama Hizmetleri: Türkiye ve Avrupa’da anlaşmalı otel ya da butik otellerde
 • Taşımacılık ve Deniz Taksi: Türkiye’de anlaşmalı ulaşım ve deniz taksi
 • Kuaför & Güzellik Salonu: Türkiye'de anlaşmalı kuaför ve güzellik salonlarında
 • Motor Vale Hizmetleriİstanbul'da anlaşmalı noktalarda indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Alışveriş İndirimi

Optik, araç bakımı, kuru temizleme ve etkinlik gibi birçok farklı alanda anlaşmalı mağaza ve e-alışveriş sitelerinde %30’a varan indirimli alışveriş imkânından faydalanabilirsiniz.

Hobi Kulüpleri

Türkiye genelinde birçok ilde anlaşmalı hizmet noktasında özel avantaj ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 • Eğitim: Yabancı Dil Kursları, Pastacılık Kursu, Kurabiye Kursu, Çikolata Kursu, Fotoğraf Kursu, Bilgisayar Kursu
 • Sanat: El Sanatları, Ebru Kursu, Resim Kursu, Dans Kursu, Müzik Kursu, Seramik Kursu
 • Spor: Fitness, Okçuluk, Yoga, Pilates, Yüzme, Tenis, Binicilik
 • Sosyal Aktivite: Gezi & Seyahat (*), Sinema (*), Opera (*), ATV Turu, Paintball, Helikopter Turu, Tiyatro(*)

Yaşam Destek

Hayat tersine aksa bile sahip olduğunuz yaşam standardını koruyabilir ve böylece kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Yaşam Destek Planı çerçevesinde aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yaşam Destek Planı

Konut ve Araç Asistans

Konutunuzla ilgili su ve elektrik tesisatı, cam onarımı, çilingir hizmeti, konutun korunması ve gözetimi, ev onarım organizasyonu, birinci derece akraba vefatı veya konutta meydana gelen hasar nedeniyle konuta dönüş organizasyonu, konuta doktor/ambulans gönderimi, konutta hasar meydana gelmesi durumunda otelde konaklama hizmetleri; aracınızla ilgili ise çekme-kurtarma, lastik değişimi, aracın kaza geçirmesi ya da arızalanması durumunda ikametgâha dönüş veya konaklama, yakıt yardımı, aracın emanet ve muhafazası, kiralık araç temini, yol kenarında onarım ve araç muayene gibi birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Medikal Asistans

7/24 tıbbi bilgi ve danışmanlık, sınırsız kara ambulansı, eve doktor gönderimi, unutulmuş ilaçların gönderilmesi, acil mesajların iletilmesi, evde bakım hizmetleri ve 2.000’i aşkın noktada %40’a varan network indirimi fırsatı Medikal Asistans hizmeti ile sizi bekliyor.

Kişisel Çözüm Danışmanı

Tiyatro, konser, otel, restoran rezervasyonundan çiçek, hediye ulaştırma servisine, tercümanlık hizmetinden hukuki danışmanlığa kadar birçok alanda Yaşam Kulüpleri yanınızda!

 • Rezervasyon Hizmetleri: Tiyatro, konser, otel, restoran ve iç ulaşım rezervasyonu
 • Ulaştırma Hizmetleri: Kurye Servisi, çiçek ve hediye ulaştırma, rezervasyonu yapılmış uçak ve tren biletlerinin ulaştırılması organizasyonu
 • İdari Hizmetler: Tercüme ve tercümanlık hizmet organizasyonu, konferans salonu organizasyonu, mesajların iş ortaklarına iletilmesi
 • Danışmanlık Hizmetleri: : Hukuki danışmanlık; kültür ve eğlence merkezleri, tiyatro programları, konser salonu programları vb. kültürel aktiviteler ile ilgili bilgilendirme. Kişisel çözüm danışmanlığı kapsamındaki tüm hizmetlerin organizasyonu hizmet hattı tarafından yapılacak olup, hizmet bedelleri kulüp üyesi tarafından karşılanacaktır.

Nasıl Üye Olunur?

Bireysel emeklilik sözleşmenize aylık 180 TL ve üstü düzenli katkı payı ödeyerek siz de Yaşam Kulüpleri’nin avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Sağlık Kulübü üyeliği için son 12 aya ait ödenmemiş katkı payı olmaması gerekmektedir.
Ödediğiniz aylık katkı payı tutarı ve toplam portföy büyüklüğünüze göre aşağıdaki kulüplerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Aylık Katkı Payı Toplam Portföy Büyüklüğü
180 TL -
500 TL veya 50.000 TL
1000 TL veya 100.000 TL

Katkı payınızı arttırarak Yaşam Kulüpleri üyesi olmak için hemen tıklayın.

Yaşam Kulübü hizmetlerinden faydalanmak için 0850 222 9 237 (BES) numaralı çağrı merkezimizi aradıktan sonra 4’ü tuşlayarak müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik sistemine hemen katılmak ve Yaşam Kulüpleri avantajlarından faydalanmak için biz sizi arayalım.

Avantajların Süresi Nedir?

Yaşam Kulüpleri’nin avantajları, üyelik koşullarını sağladığınız ve Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin anlaşmalı kuruluşlar ile işbirliği devam ettiği sürece geçerlidir.

Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş., Yaşam Kulüpleri’nin sunduğu avantajların kapsamını değiştirme veya ayrıcalıkları tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir.

Yaşam Kulüpleri Genel İstisnaları’na ulaşmak için tıklayınız.

Yaşam Kulüpleri Hizmet Paketi'nin detayları için tıklayınız.

3 Adımda Yaşam Kulüpleri Kullanım Kılavuzu

www.yasamkulupleri.com


Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri’ne hoşgeldiniz!


Tebrikler! Vakıf Emeklilik fırsatlar dünyası
Yaşam Kulüpleri’ne katıldınız. Şimdi sıra
fırsatlardan nasıl yararlanacağınızda;

   
 
 
 
   
Yaşam Kulüplerinin avantajlarla dolu ayrıcalıklı dünyası sizleri bekliyor!
           
/RahatGelecek